E-posta Listemiz

E-postanızı bırakın, ilk siz haberdar olun!

Turkuaz Balıkadam Facebook

Exit Turizm

2000 yılında öncelikli olarak dalış turizmi konusunda hizmet vermek üzere kurulmuştur. Türkiye'de profesyonel olarak dalış turizmi konusunda hizmet vermek için kurulmuş ilk seyahat acentasıdır. Yurtiçi ve yurtdışı dalış turların organize edilmesi konusunda Turkuaz Balıkadam ile beraber çalışmaktadır.

SOCORRO MACERASI Nisan 2020 YILIN TURU, KAÇIRMAYIN...

AYDIN KIŞINBAY rehberliği ile Socorro... Ve dev mantlar, köepek balıkları, yunuslar ile sürprizler dolu dalışlar...

Galapagos Dalış Turu

Darwin’in evrim teorisini geliştirdiği Galapagos adaları, günümüze kadar korunmuş izole vahşi yaşamıyla mutlaka görülmesi, yaşanması gereken bir deneyim.

Raja Ampat Papua Explorers Endonezya Dalış Turu UÇUŞ DAHİL 2.500 €

HİÇ BU KADAR UCUZ OLMADI, KAÇIRMAYIN...Qatar Air ile uçuşlarPapua Explorers Dalış Oteli'nde 7 gece tam pansiyon konaklama

Ramazan Bayramı Maldivler Aydın Kışınbay ile

Sizler için rotada ufak oynamalar yaptık, öncelikle iki gece dalışı planladık; 1. gece dalışında nurse shark, 2. gece dalışında manta,sonra bol bol manta dalışı yapalım istedik,ve whale shark ile snorkel yapalım, mümüknse tüplü dalış yapalım, köpek balıkları da olsun, eh gerisi de tipik Maldivler dalışları

Kurban Bayramı Bali Dalış + Kültür Turu Aydın Kışınbay ile

Cennet ada Bali'de gezip dalıyoruz. Sadece dalış değil, tam bir tatil keyfi. Bali'ye bir giden tekrar gidiyor...

Ürdün-Akabe Dalış + Kültür Turu 5 gece 29 Ekim 2020

AYDIN KIŞINBAY ile... Kızıldeniz'in en uç noktasında sadece dalış değil, tarihi ve doğal zenginlikleriye mutlaka gidilmesi gereken bir ülke. Gizemli Petra şehrini gezeceğiz, Wadi Rum'da çölün muhteşem renklerinde büyüleneceğiz,deniz seviyesi altındaki tuz gölünde batamayacağız:)
Copyright © 2012 Exit Turizm tüm hakları saklıdır.
Exit Turizm, TURSAB üyesi A sınıfı acentadır. Belge no 4719-Atrimix